Vánoční dárky jazykové CD a DVD

Jak si vybrat kurz angličtiny

V dnešní době je v celé České republice obrovské množství soukromých jazykových škol. V jakémkoli městě není problém najít kurz angličtiny a obvykle jich existuje větší množství, takže zájemce má možnost si vybrat. Pokud žijete ve větším městě, tak je obvykle nabídka opravdu bohatá. Jak si ale mezi mnoha podobnými kurzy angličtiny vybrat ten, který bude budoucímu studentovi vyhovovat nejvíc? Předně je potřeba vědět, jaká má od kurzu očekávání – pokud existují nějaká kritéria, která je potřeba vzít v úvahu ještě před oslovením konkrétních škol, je dobré si je promyslet. Mezi taková určitě patří zejména časová náročnost kurzu, rozvrh, finanční možnosti a podobně. Pokud existuje možnost výběru mezi více kurzy angličtiny, potažmo jazykovými školami, tak je nejlepší zjistit si podmínky, za jakých kurzy probíhají.

Angličtina Langmaster CD pro samouky

eTwinning s ANGLIČTINOU AKTIVNĚ – 12. ledna 2012, JŠ Channel Crossings Praha - Radotín

Vážení učitelé, v rámci projektu ANGLIČTINA AKTIVNĚ Vás srdečně zveme na metodický seminář zaměřený na práci v prostředí eTwinning. Seminář je určen všem učitelům, kteří by se rádi prakticky seznámili s prostředím eTwinning („e“ jako elektronické, evropské a „twinning“ jako párování, síťování), které umožňuje učitelům, žákům a školám společně spolupracovat prostřednictvím informačních a komunikačních technologií. Na seminář je třeba vzít si s sebou jen poznámkový blok a dobrou náladu.

Jak jsme na tom s angličtinou? Výsledky z testování žáků ZŠ v rámci projektu ANGLIČTINA AKTIVNĚ.

Na začátku roku 2011 zrealizovala jazyková škola Channel Crossings testování žáků 6. a 7. tříd základních škol v anglickém jazyce. Testování proběhlo v rámci projektu ANGLIČTINA AKTIVNĚ, který je spolufinancován z Evropského sociálního fondu a státního rozpočtu České republiky. Cílem projektu je přispět ke zvýšení kvality jazykové výuky na druhém stupni základní škol.

Kniha "Angličtina pro předškoláky" z pohledu učitelky

S výukou angličtiny dětí v předškolním věku jsem začínala v době, kdy ještě nebyly běžně dostupné výukové materiály a podpora, které existují dnes. Ale už tehdy bylo zřejmé, že děti si chtějí především hrát, aktivně celým tělem prožívat to, co právě dělají a bavit se u toho. K tomu je zapotřebí mít v zásobě spoustu her, činností, písniček, říkanek, rituálů a pohybových aktivit. V průběhu své učitelské praxe si každý vytváří, obnovuje a obohacuje jakousi pomyslnou „banku aktivit", ze které potom čerpá.

100 aktivit pro výuku angličtiny

Příručka s nejrůznějšími náměty k aktivnímu vyučování anglického jazyka je zaměřená zejména na práci s tzv. průřezovými tématy. Velkou pozornost věnuje rozvoji globálního myšlení, a to ve spojení s posilováním komunikačních dovedností žáků. Publikace nemá ambici zkoumat globální témata z odborného pohledu a speciální znalosti z této oblasti nepředpokládá ani u pedagogů. Didaktické zpracování jednotlivých kapitol autorka ověřila ve své pedagogické praxi. Chce přispět k tomu, aby se o těchto tématech ve škole diskutovalo nejen v mateřském, ale i v cizím jazyce. Je určena pro práci s žáky 2. stupně základních škol a studenty středních škol.

Angličtina pro začátečníky

Chcete se začít učit anglicky a nemáte čas nebo chuť docházet do jazykového kurzu? Nabízíme Vám řešení: komplexní výukový kurz anglického jazyka na CD. Angličtinu tak můžete studovat doma na svém počítači v době, kdy Vám to nejlépe vyhovuje.

„ANGLIČTINA AKTIVNĚ“ – Rozvoj komunikativní kompetence žáků ZŠ

S návazností na projekt „Projektová výuka jazyků v praxi“ (www.kurzyproucitele.cz) přichází jazyková škola Channel Crossings s novým vzdělávacím projektem „ANGLIČTINA AKTIVNĚ“. Tento projekt nabízí učitelům anglického jazyka základních škol možnost zúčastnit se bezplatných seminářů a získat inovativní výukové materiály pro práci s žáky. Tento projekt je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky. Hlavním cílem projektu je přispět ke zvýšení kvality jazykové výuky na základních školách Středočeského, Plzeňského a Jihočeského kraje.

Zmizí z českých jazykovek američtí lektoři?

Před rokem 1989 bylo u nás studium angličtiny se zahraničním lektorem prakticky nedostupné. Nyní u nás působí stovky, ba tisíce zahraničních učitelů, převážně z USA. Početná americká komunita se stala neodmyslitelnou součástí pražského kulturního života. Velká část Američanů, kteří do České republiky přijíždějí původně jako turisté, zde zůstává několik let a pohybuje se v oblasti výuky cizích jazyků. Na jejich práci je napojena významná část sektoru soukromého vzdělávání, včetně řady pracovních míst pro české zaměstnance. Zahraniční učitelé jsou pro tuto zemi důležití. O jejich práci je zájem, učí ve školách i v mnoha firmách a institucích, pomáhají ve zvyšování globální konkurenceschopnosti naší pracovní síly. Jejich četné mezilidské vazby, často silné a trvalé, mohou mít i zahraničně-politický přesah ve vztahu k našemu nejvýznamnějšímu zámořskému spojenci.

Anglicko-český a česko-anglický slovník životního prostředí

Anglicko-český a česko-anglický slovník životního prostředí a udržitelného rozvoje nabízí Státní fond životního prostředí na svých stránkách www.sfzp.cz/ekoslovnik. Ekologický slovník vznikl díky podpoře z Operačního programu Životní prostředí. Slovník obsahuje na 70.000 českých a anglických termínů. Jako jeden z mála odborných slovníků obsahuje také přepis výslovnosti a definice důležitých pojmů.

Velký online slovník staré angličtiny

Digitalizovanou verzi slovníku staré angličtiny http://www.bosworthtoller.com ocení zvláště studující anglické filologie a zájemci o vývoj anglického jazyka. Slovník je online verzí původního slovníku, jehož autory jsou Joseph Bosworth a T. Northcote Toller. Jednotlivá anglická slova lze vyhledávat podle abecedy a různých kritérií. Součástí webu je diskusní fórum pro odbornou veřejnost.

Inzerce
Nabízím překlady z češtiny do ruštiny a angličtiny v různých oborech, výuku ruštiny pro vše úrovně pokročilostí a rovněž výuku angličtiny pro úplné začátečníky až mírně pokročilé. Mám několikaleté zkušenosti ...
Nabízím doučování AJ. Vhodné pro začátečníky nebo mírně pokročilé (pouze v pátek odpoledne nebo sobota dopoledne). Studovala jsem 2.5 roku v Anglii. Cena od 60,-Kč/hod.
Ahoj! Hledám někoho z Anglie nebo Ameriky na dopisování (v angličtině). Je mi 12 let, takže věkem nějak přibližně ke mně. Michaela Ryšavá, roselka1@seznam.cz --- Hello! I'm finding somebody from England or America to writting ...
Je mi 12 let a hledám někoho v mém věku, kdo mi si se mnou anglicky dopisoval. :) Abych se trochu zdokonalila v angličtině, taky nějak na úrovni 5-7 třída ...
Jazyková škola English Centre http://www.ec-jazyky.cz v Karlových Varech otvírá letos další ročník výuky angličtiny s rodilými mluvčími.
optimalizace PageRank.cz