Vánoční dárky jazykové CD a DVD

Anglický slovník

Kvalitní anglicko-český a česko-anglický slovník je nedílnou součástí výbavy každého studující/ho i vyučující/ho angličtiny.

Anglicko-český a česko-anglický slovník

Každodenní využívání počítače při studiu a práci dalo podnět výrobcům jazykového software, aby vyvinuli elektronické slovníky pro použití v počítači. Oproti klasickým "papírovým" slovníkům mají mnoho výhod: slovíčko či frázi vyhledá rychleji, umožňuje přehrát zvukovou nahrávku s výslovností namluvenou rodilým mluvčím, umožňuje zobrazování tematicky nebo logicky podobných slov a frází apod.

Kurzy angličtiny na CD s anglickým slovníkem

Výrobci jazykových programů vyvinuli speciální e-learningové kurzy na CD, které obsahují výkladový anglický slovník:

 

Vedle software s anglickými slovníky, které si studující nainstaluje do svého počítače, existují samozřejmě také internetové aplikace s anglickými slovníky. Mezi nejznámější a nejčastěji využívané patří slovnik.seznam.cz a www.slovnik.cz.


Překladač vět z a do angličtiny

Společnost Google šla ještě dále a vyvinula online překladač vět pro překlady online textů, zvaný Google Translator. Do okna překladače stačí vložit překládaný text, zvolit jazykovou kombinaci a výsledkem je text přeložený během několika sekund.

 

19.4.2010 11:17:12
Inzerce
Online výuka angličtiny. Poslechy namluvené od rodilých mluvčích. Možnost zobrazení poslouchaného textu. Překlad, rozbor a vysvětlení správného použití důležitých slovíček a frází. Vhodné pro všechny úrovně od začátečníků po velmi ...
Doučím anglický jazyk + konverzace s rodilým mluvčí z Anglie. Pomůžu ke zkoušce, maturitě, zopakování látky či jen ke zlepšení...Nabízím také překlady jakýkoliv textů. Cena od 130Kč/60min.
Naučte se cizí jazyk přesně dle Vašich potřeb. Nabízíme individuální výuku angličtiny, němčiny a dalších cizích jazyků pro děti a dospělé s pečlivě vybranými lektory, kteří se přizpůsobí vašim požadavkům. ...
Rodilá mluvčí nabízí hodiny anglické konverzace či obecné angličtiny pro jednotlivce nebo menší skupiny. Jsem držitelkou certifikátu TEFL (Teaching English as a Foreign Language) a mám více než čtyři roky ...
Pro malou 10-letou dcerku hledám kamarádku, či kamaráda z anglie pro dopisování či komunikace přes skypa v anglickém jazyce.
optimalizace PageRank.cz