Vánoční dárky jazykové CD a DVD

Studijní materiály

Kniha "Angličtina pro předškoláky" z pohledu učitelky

S výukou angličtiny dětí v předškolním věku jsem začínala v době, kdy ještě nebyly běžně dostupné výukové materiály a podpora, které existují dnes. Ale už tehdy bylo zřejmé, že děti si chtějí především hrát, aktivně celým tělem prožívat to, co právě dělají a bavit se u toho. K tomu je zapotřebí mít v zásobě spoustu her, činností, písniček, říkanek, rituálů a pohybových aktivit. V průběhu své učitelské praxe si každý vytváří, obnovuje a obohacuje jakousi pomyslnou „banku aktivit", ze které potom čerpá.

Kategorie: Studijní materiály

100 aktivit pro výuku angličtiny

Příručka s nejrůznějšími náměty k aktivnímu vyučování anglického jazyka je zaměřená zejména na práci s tzv. průřezovými tématy. Velkou pozornost věnuje rozvoji globálního myšlení, a to ve spojení s posilováním komunikačních dovedností žáků. Publikace nemá ambici zkoumat globální témata z odborného pohledu a speciální znalosti z této oblasti nepředpokládá ani u pedagogů. Didaktické zpracování jednotlivých kapitol autorka ověřila ve své pedagogické praxi. Chce přispět k tomu, aby se o těchto tématech ve škole diskutovalo nejen v mateřském, ale i v cizím jazyce. Je určena pro práci s žáky 2. stupně základních škol a studenty středních škol.

Kategorie: Studijní materiály

Angličtina pro začátečníky

Chcete se začít učit anglicky a nemáte čas nebo chuť docházet do jazykového kurzu? Nabízíme Vám řešení: komplexní výukový kurz anglického jazyka na CD. Angličtinu tak můžete studovat doma na svém počítači v době, kdy Vám to nejlépe vyhovuje.

Kategorie: Studijní materiály

Jak učit angličtinu na střední škole?

Metodický e-learningový kurz výuky angličtiny http://mbc.uh.cz je určen pro učitele a učitelky zejména na středních a vyšších odborných školách. Autor kurzu, učitel anglického jazyka Mgr. Milan Šácha, nabízí svým kolegům alternativní pohledy na způsoby výuky angličtiny středně pokročilých až pokročilých studentů. Uvádí metody plánování výuky a sestavování obsahu výukových hodin. Představuje metody práce s původními texty. Namísto učebnicové angličtiny prosazuje výuku angličtiny používané v každodenním životě. Teoretické pohledy podbarvuje praktickými nápady a pedagogům nabízí konkrétní pracovní listy do hodin.

Kategorie: Studijní materiály

William Shakespeare: život a dílo v angličtině

Bohatý, kriticky zpracovaný rozcestník informací o životě a díle Williama Shakespeara představuje web http://shakespeare.palomar.edu. Autor podrobně sleduje životní cestu Williama Shakespeara. Zkoumá vlivy na tvorbu Williama Shakespeara a vliv Shakespeara na tehdejší i současnou společnost. Odkazuje na plná znění nebo úryvky jeho děl včetně jejich historických recenzí a hodnocení současnými odborníky. Nabízí také výukové materiály a online kurzy ke studiu Shakespeara. Jednou větou pastva pro milovníky Shakespearova díla.

Kategorie: Studijní materiály

BOOK OF ENGLISH: Nová unikátní učebnice angličtiny pro české studenty

Netradiční učebnice angličtiny BOOK OF ENGLISH VOL. 1 (BoE) je určena pro všechny úrovně studentů kromě úplných začátečníků. Jejím autorem je zkušený učitel anglického jazyka Mgr. Milan Šácha. BoE vyjde koncem června 2010 (nejpozději začátkem července) v nákladu odpovídajícím počtu objednávek. Pokud Vás kniha zaujala, můžete si ji rezervovat na e-mailu bees@uh.cz. Na stejnou adresu můžete směrovat případné dotazy a připomínky. Distribuce BoE proběhne v Uherském Hradišti (místo i čas bude upřesněn). Pro vzdálené zájemce vznikne distribution point v Praze.

Kategorie: Studijní materiály
Zobrazuji: 1 - 10 z 15 záznamů
Inzerce
Na stránkách www.vasilektori.cz si můžete vybrat lektora na doučování angličtiny podle jeho referencí a hodnocení od studentů. Nabídky jsou ve 120 městech a spousta lektorů doučuje i přes internet.
Naučte se cizí jazyk přesně dle Vašich potřeb. Nabízíme individuální výuku angličtiny, němčiny a dalších cizích jazyků pro děti a dospělé s pečlivě vybranými lektory, kteří se přizpůsobí vašim požadavkům. ...
Nabízím doučování obecné angličtiny na ZŠ, SŠ i VŠ úrovni. Příprava na maturitu, přijímací zkoušky, zkoušky KET, PET, FCE, CAE. Procvičování gramatiky, poslechu, psaní i konverzace. Od úplných začátečníků až ...
Kvalifikovaná a aprobovaná učitelka naučí-doučí anglický jazyk (studia:Karlova Univerzita a v Anglii-na stipendium). Všechny úrovně obtížnosti.Příprava i k mezinárodním zkouškám.Výuka možná i v sobotu a v neděli. Dále nabízím tlumočení a překlady ...
Komplexní překladatelske a tlumočnické služby. Právní i texnické texty, medicína.
optimalizace PageRank.cz