Vánoční dárky jazykové CD a DVD

Studijní materiály

Angličtina pro učitele na TeachingEnglish

Kvalitní materiály a zdroje informací pro vyučující angličtiny nabízí internetový portál www.teachingenglish.org.uk. Portál je určen všem vyučujícím anglického jazyka, (kteří sami nejsou rodilými mluvčími) především na středních a jazykových školách, užitečné informace zde však naleznou i angličtináři dalších stupňl a typů škol.

Kategorie: Studijní materiály

Angličtina pro děti od 6 do 10 let

Výukový program anglického jazyka pro děti na prvním stupni základních škol. Program je vítaným pomocníkem pro děti, které si potřebují zlepšit své jazykové dovednosti. Získá si však také ty děti, které baví angličtina a zároveň práce na počítači.

Kategorie: Studijní materiály

Angličtina online

Výukové lekce i celé kurzy angličtiny nacházejí stále větší okruh zájemců z řad žáků, studentů i vyučujících angličtiny. Pro mladé studenty a studentky jsou snadno dostupné a přináší jim zábavu. Praktická a efektivní výuka je pomocí interakcí, tj. aplikací, které studujícímu poskytují zpětnou vazbu a hodnocení.

Kategorie: Studijní materiály

Poslechový kurz angličtiny na CD

Třídílná audioučebnice anglického jazyka pro začátečníky až pokročilé. Poslechová CD si studující může pouštět v místě a čase, který mu nejlépe vyhovuje - doma, v autě, v čekárně, apod. Audiokurz angličtiny je vhodný jako studijní doplněk pro studující angličtiny na základních, středních nebo jazykových školách.

Kategorie: Studijní materiály

Anglické citáty

Hluboké myšlenky, jinotaje i lehce ironická prohlášení na téma životních hodnot nás odvěků inspirují a reflektují naše životní pocity. Pokud studujete anglický jazyk, můžete si výroky osobností přečíst v originále. Při překládání citací se naučíte dešifrovat obsah i smysl sdělení a zároveň si výborně procvičujete slovní zásobu. Zkuste citát svému spolužákovi/spolužačce tlumočit vlastními slovy v anglickém jazyce.

Kategorie: Studijní materiály
Zobrazuji: 11 - 15 z 15 záznamů
Inzerce
Výuka a doučování angličtiny pro studenty různé úrovně nebo důsledné a systematické doučování žáků základní školy a střední školy. Specializace na učebnice Project, Chatterbox, Chit Chat, New Headway apod. Výuka ...
Jazyková škola Semantus Languages byla založena v roce 1991. Nabízíme kurzy obecní, obchodní a odborné angličtiny a rovněž přípravu na mezinárodní zkoušky, jako jsou TOEFL iBT a FCE. Jsme také ...
Kurzy pro začátečníku i prokročilé. V každé skupině max 8 studentů, možnost ukázkové hodiny. Učí češi i rodilí mluvčí.
Doučím AJ, skupiny i jednotlivce. Levně, v domácím prostředí,ovládám gramatiku i slang. Individuální přístup. 150,- / 60 minut 1 osoba 250,- / 60 minut 2 osoby víc osob, nebo ...
Nabízím doučování anglické konverzace přes léto v Praze, individuální či firemní výuku, letní intenzivní kurzy, prázdninový trénink angličtiny pro všechny.
optimalizace PageRank.cz