Vánoční dárky jazykové CD a DVD

Angličtina online

Výukové lekce i celé kurzy angličtiny nacházejí stále větší okruh zájemců z řad žáků, studentů i vyučujících angličtiny.

Angličtina na internetu zdarma

Pro mladé studenty a studentky jsou snadno dostupné a přináší jim zábavu. Praktická a efektivní výuka je pomocí interakcí, tj. aplikací, které studujícímu poskytují zpětnou vazbu a hodnocení.

Angličtina online pro děti

Kvalitní interaktivní cvičení z angličtiny pro děti na prvním stupni základních škol http://www.interakceprozkolu.kvalitne.cz byla vytvořena erudovanými pedagogy s bohatými zkušenostmi s výukou anglického jazyka. Jednotlivá cvičení jsou rozdělena podle tematických okruhů definovanými rámcovým vzdělávacím programem. Interakce mohou využívat děti při procvičování slovíček a gramatiky, ale také učitelé a učitelky prostřednictvím interaktiví tabule přímo ve výuce. Zpracovaná interaktivní cvičení a testy je možné okamžitě vyhodnotit a dodatečně opravovat nalezené chyby.

Metodika výuky angličtiny pro pedagogy

Jste aktivní vyučující anglického jazyka na střední nebo vyšší odborné škole a chcete získat rady, doporučení či konkrétní metodické návody pro výuku? Nabízíme Vám e-kurz metodiky výuky angličtiny pro učitele a učitelky. Autorem metodik a pracovních listů je zkušený učitel anglického jazyka Mgr. Milan Šácha.

Angličtina online na internetu pro širokou veřejnost

Společným projektem vyhledávacího serveru Seznam a společnosti Langmaster je výuková aplikace angličtiny online. Výukové lekce angličtinyobsahují cvičení, testy a gramatické lekce jazykových CD angličtiny Langmaster.

 

23.4.2010 8:24:17
Inzerce
Jsem překladatel a nabízím překlady anglického, německého, norského, holandského jazyka. Celá Praha.
I´m looking for a native speaker from U.S. I´m interested in conversational lesson on skype.
intenzivní pobytové kurzy angličtiny v jeseníkách - týdenní o prázdninách a víkendové během školního roku, firemní kurzy angličtiny v brně a okolí. výuka probíhá v malých skupinkách pod vedením zkušených ...
Naučte se cizí jazyk přesně dle Vašich potřeb. Nabízíme individuální výuku angličtiny, němčiny a dalších cizích jazyků pro děti a dospělé s pečlivě vybranými lektory, kteří se přizpůsobí vašim požadavkům. ...
Jazyková škola Houdek, překladatelský servis nabízí rychlé a kvalitní překlady anglického jazyka a další překlady z/do řady světových jazyků. Zajišťuje též soudně ověřené překlady (s kulatým razítkem). Přeloží Vám obecné ...
optimalizace PageRank.cz