Vánoční dárky jazykové CD a DVD

Angličtina pro začátečníky

Chcete se začít učit anglicky a nemáte čas nebo chuť docházet do jazykového kurzu? Nabízíme Vám řešení: komplexní výukový kurz anglického jazyka na CD. Angličtinu tak můžete studovat doma na svém počítači v době, kdy Vám to nejlépe vyhovuje.

E-kurz angličtiny pro začátečníky

Výukový program je rozdělen do lekcí podle stupně pokročilosti: pro začátečníky až pokročilé. Ti z Vás, kteří by měli zájem pouze o část programu angličtiny pro začátečníky, mohou si zakoupit tento díl samostatně. Při studiu můžete postupovat podle předem stanoveného výukového plánu, anebo si vybírat cvičení podle své potřeby.

Výukový e-kurz angličtiny obsahuje technologii pro rozpoznávání řeči, proto je možné celou aplikaci ovládat hlasovými povely v anglickém jazyce. E-learningový kurz angličtiny Vás naučí gramatice, slovní zásobě a také správné výslovnosti prostřednictvím zobrazovaných hlasových křivek. Součástí programu je anglicko-český a česko-anglický slovník.

Jestliže Vás výukový progam zaujal, můžete se více dozvědět v e-shopu s jazykovými CD angličtiny.

29.9.2010 8:36:59
Inzerce
Nabizim doucovani anglictiny pro zaky zakladnich skol ve Slanem. Cena 100 Kc/ 60 minut.
Nabízím překlady v oblasti anglického jazyka. Jsem překladatelka s dlouholetou praxí.
Hledám učitele(lku) s výborným přízvukem, který bude konverzovat a nenásilně probírat látku ze ZŠ 2. a 4. třída. Chlapce je potřeba zaujmout hrami, písničkami (Abba, Queen atd.), a konverzovat pouze ...
Nabízím výuku anglického jazyka pro seniory z pohodlí Vašeho domova po skypu. Jsem dlouholetá lektorka se zkušenostmi a empatií. Ceny za hodinu jsou velmi příznivé. Nedovolte svému mozku stárnout.
Nabízím hodiny anglické konverzace pro všechny úrovně. 15 let jsem žila v anglickém Brightonu, pracovala jsem v bankovním sektoru a vystudovala jsem práva na anglické vysoké škole (Sussex University). 45 ...
optimalizace PageRank.cz