Vánoční dárky jazykové CD a DVD

William Shakespeare: život a dílo v angličtině

Bohatý, kriticky zpracovaný rozcestník informací o životě a díle Williama Shakespeara představuje web http://shakespeare.palomar.edu. Autor podrobně sleduje životní cestu Williama Shakespeara. Zkoumá vlivy na tvorbu Williama Shakespeara a vliv Shakespeara na tehdejší i současnou společnost. Odkazuje na plná znění nebo úryvky jeho děl včetně jejich historických recenzí a hodnocení současnými odborníky. Nabízí také výukové materiály a online kurzy ke studiu Shakespeara.

Plná znění děl Williama Shakespeara v původním znění v anglickém jazyce si můžete přečíst rovněž na http://shakespeare.mit.edu. Obsahuje kompletní znění jeho děl: tragédie, komedie, historická dramata i poezii:

22.7.2010 14:40:42
Inzerce
Hledám zaměstnání jako překladatelka angličtiny a francouzštiny, překládám z cizích jazyků do češtiny i naopak. Práce pro firmu, překladatelskou agenturu, online z domu přes počítač.
+420 604 749 993, preklady.houdek@seznam.cz Hledáte cenově dostupné služby v překladatelství a nechcete platit agenturám za zprostředkování? POTŘEBUJETE PŘELOŽIT SMLOUVU, DIPLOMOVOU PRÁCI, WEB ČI JINÉ? Nabízím pro Vás řešení; ...
Nabízím překlady textů z/do angličtiny, proof-reading anglických textů. Cena dohodou.
nabízím překlady z Aj do Čj a naopak, pracuji na ŽL z home office, časově velmi dobře dostupná, tel. 721410486, bila.martina@seznam.cz
Umím naučit nejnovější metodou angličtinu - celá ČR. Přirozeně bez námahy za velmi zajímavou cenu.
optimalizace PageRank.cz