Vánoční dárky jazykové CD a DVD

Studium v ČR

Jak si vybrat kurz angličtiny

V dnešní době je v celé České republice obrovské množství soukromých jazykových škol. V jakémkoli městě není problém najít kurz angličtiny a obvykle jich existuje větší množství, takže zájemce má možnost si vybrat. Pokud žijete ve větším městě, tak je obvykle nabídka opravdu bohatá. Jak si ale mezi mnoha podobnými kurzy angličtiny vybrat ten, který bude budoucímu studentovi vyhovovat nejvíc? Předně je potřeba vědět, jaká má od kurzu očekávání – pokud existují nějaká kritéria, která je potřeba vzít v úvahu ještě před oslovením konkrétních škol, je dobré si je promyslet. Mezi taková určitě patří zejména časová náročnost kurzu, rozvrh, finanční možnosti a podobně. Pokud existuje možnost výběru mezi více kurzy angličtiny, potažmo jazykovými školami, tak je nejlepší zjistit si podmínky, za jakých kurzy probíhají.

Kategorie: Studium v ČR

eTwinning s ANGLIČTINOU AKTIVNĚ – 12. ledna 2012, JŠ Channel Crossings Praha - Radotín

Vážení učitelé, v rámci projektu ANGLIČTINA AKTIVNĚ Vás srdečně zveme na metodický seminář zaměřený na práci v prostředí eTwinning. Seminář je určen všem učitelům, kteří by se rádi prakticky seznámili s prostředím eTwinning („e“ jako elektronické, evropské a „twinning“ jako párování, síťování), které umožňuje učitelům, žákům a školám společně spolupracovat prostřednictvím informačních a komunikačních technologií. Na seminář je třeba vzít si s sebou jen poznámkový blok a dobrou náladu.

Kategorie: Studium v ČR

Jak jsme na tom s angličtinou? Výsledky z testování žáků ZŠ v rámci projektu ANGLIČTINA AKTIVNĚ.

Na začátku roku 2011 zrealizovala jazyková škola Channel Crossings testování žáků 6. a 7. tříd základních škol v anglickém jazyce. Testování proběhlo v rámci projektu ANGLIČTINA AKTIVNĚ, který je spolufinancován z Evropského sociálního fondu a státního rozpočtu České republiky. Cílem projektu je přispět ke zvýšení kvality jazykové výuky na druhém stupni základní škol.

Kategorie: Studium v ČR

„ANGLIČTINA AKTIVNĚ“ – Rozvoj komunikativní kompetence žáků ZŠ

S návazností na projekt „Projektová výuka jazyků v praxi“ (www.kurzyproucitele.cz) přichází jazyková škola Channel Crossings s novým vzdělávacím projektem „ANGLIČTINA AKTIVNĚ“. Tento projekt nabízí učitelům anglického jazyka základních škol možnost zúčastnit se bezplatných seminářů a získat inovativní výukové materiály pro práci s žáky. Tento projekt je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky. Hlavním cílem projektu je přispět ke zvýšení kvality jazykové výuky na základních školách Středočeského, Plzeňského a Jihočeského kraje.

Kategorie: Studium v ČR

Zmizí z českých jazykovek američtí lektoři?

Před rokem 1989 bylo u nás studium angličtiny se zahraničním lektorem prakticky nedostupné. Nyní u nás působí stovky, ba tisíce zahraničních učitelů, převážně z USA. Početná americká komunita se stala neodmyslitelnou součástí pražského kulturního života. Velká část Američanů, kteří do České republiky přijíždějí původně jako turisté, zde zůstává několik let a pohybuje se v oblasti výuky cizích jazyků. Na jejich práci je napojena významná část sektoru soukromého vzdělávání, včetně řady pracovních míst pro české zaměstnance. Zahraniční učitelé jsou pro tuto zemi důležití. O jejich práci je zájem, učí ve školách i v mnoha firmách a institucích, pomáhají ve zvyšování globální konkurenceschopnosti naší pracovní síly. Jejich četné mezilidské vazby, často silné a trvalé, mohou mít i zahraničně-politický přesah ve vztahu k našemu nejvýznamnějšímu zámořskému spojenci.

Kategorie: Studium v ČR

Profesní sdružení učitelů angličtiny

Vyučující anglického jazyka na různých typech a stupních škol v České republice sdružují Asociace učitelů angličtiny ČR a Moravskoslezské sdružení učitelů angličtiny ČR. Obě organizace jsou sdružením vyučujících anglického jazyka (rodilých i nerodilých mluvčích) na všech typech a stupních škol a dalších vzdělávacích institucích. Asociace usilují o podporu kvality výuky angličtiny, vzájemnou výměnu zkušeností a rozvoj spolupráce mezi pedagogy na národní i mezinárodní úrovni. Pořádají konference a vzdělávací akce pro vyučující angličtiny. Pro své členy vydávají newsletter a poskytují užitečné informace a materiály.
 

Kategorie: Studium v ČR
Zobrazuji: 1 - 6 z 6 záznamů
1
Inzerce
Hi there, jmenuji se Tom. Již sedmým rokem "poskytuji individuální LEKCE ANGLIČTINY formou intenzivní konverzace s prvky gramatiky, vhodné například pro cestování nebo práci v zahraniční firmě." Studoval a pracoval jsem mnoho ...
Zkušená lektorka s mnohaletou praxí nabízí výuku anglického jazyka na různých úrovních pokročilosti. Vyučuji také lékařskou i obchodní angličtinu.
Dobrý den, jsem zkušená vystudovaná lektorka angličtiny, praxe na gymnasiu, obchod.akademii, spolupráce s jazykovými školami v Praze, soukromá výuka a vlastní zážitkové víkendy angličtiny. Pracovala jsem mnoho let v zahraničí, ...
Nabízím překlady mezi jazyky čj, aj, nj, v jakékoli kombinaci. Cena dle zaměření, délky a časové naléhavosti zakázky, od 120 kč/NS. Momentálně žiji na Novém Zélandu. Odborně jsem vystudovala ...
Přerov. Individuální přístup. Výuka 7 dní v týdnu, podle Vašich požadavků. 605 585 366
optimalizace PageRank.cz