Vánoční dárky jazykové CD a DVD

„ANGLIČTINA AKTIVNĚ“ – Rozvoj komunikativní kompetence žáků ZŠ

S návazností na projekt „Projektová výuka jazyků v praxi“ (www.kurzyproucitele.cz) přichází jazyková škola Channel Crossings s novým vzdělávacím projektem „ANGLIČTINA AKTIVNĚ“.

 Tento projekt nabízí učitelům anglického jazyka základních škol možnost zúčastnit se bezplatných seminářů a získat inovativní výukové materiály pro práci s žáky. Tento projekt je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky. Hlavním cílem projektu je přispět ke zvýšení kvality jazykové výuky na základních školách Středočeského, Plzeňského a Jihočeského kraje.

V rámci praktických seminářů se učitelé seznámí s výukovými materiály zaměřenými na následující témata:

Rozbalte to na síti! - Internet jako užitečný rádce a pomocník pro výuku AJ.
Dáme řeč? - Využití komunikace, spolupráce a partnerství žáků s rodilými vrstevníky.
Nehraj to na mě! - Prvky dramatizace ve výuce angličtiny.
Kdo si hraje, nezlobí. - Aktivizující metody pro rozvoj samostatné a tvůrčí činnosti žáků.

Jedním z cílů projektu je představit učitelům i žákům možnost využívat v hodinách angličtiny inovativní učební materiály a aktivizující prvky, které zefektivní výuku, posílí motivaci k učení a přispějí k rozvoji komunikativní kompetence. Součástí projektu je také testování znalostí žáků, vyhodnocení jejich pokroku a rozvoje komunikativní kompetence.

Učitelé zapojení do projektu budou vyškoleni v práci s novými materiály během metodických seminářů, které se budou konat přímo na školách Středočeského, Plzeňského a Jihočeského kraje. Učitelům, kteří se zapojí do spolupráce a budou ve výuce využívat nové materiály bude poskytována také finanční podpora v průběhu realizace projektu.

Znalost anglického jazyka není pouze požadavkem dnešní doby a podmínkou úspěšného studijního a pracovního uplatnění žáků, ale také předpokladem vzájemného porozumění a bránou k poznání jiných kultur.

Úvodní setkání vedoucích pracovníků ZŠ k projektu se koná v Praze dne 20.10.2010. V případě zájmu o zapojení se do projektu Vám rádi poskytneme bližší informace.

Kontaktní osoba: Mgr. Michaela Poláčková, koordinátorka
Email: michaela.polackova@chc.cz, tel.: 210 215 364

Kategorie: Studium v ČR
15.9.2010 13:41:42
Inzerce
Jsem mladá zkušená lektorka, která má po návratu z Británie už 5 let zkušeností s výukou angličtiny. Mám za sebou spoustu nadšených klientů a úspěšnou metodiku :) angličtina zábavnou formou 100% ...
ndividuální / soukromá výuka anglického jazyka v Ostravě. Rodilý mluvčí, 6 let zkušeností s výukou v ČR. Učím začátečníky - pokročilé - Business and Management English. Spolehlivě Vás připravím na ...
Nabízím doučování nebo výuku anglického jazyka (popřípadě i jiných předmětů) pro žáky základních škol, během prázdnin ale i celého roku. Velmi nízké ceny dohodou. (Oblast-Litoměřicko)
Zaměřuji se na výuku dětí ZŠ a začátečníky. Snažím se o individuální přístup ke každému studentovi a zábavnou formu výuky. Jsem absolvent gymnázia, nyní studuji Lektorství anglického jazyka na Pedagogické ...
Kvalifikovaná lektorka AJ nabízí individuální výuku/doučování AJ pro studenty ZŠ, SŠ, VŠ, přípravu ke státní maturitě nebo i k jiným zkouškám.Okres Litoměřice.
optimalizace PageRank.cz