Vánoční dárky jazykové CD a DVD

Moderní výuka

Nabízí se možnost vyučování angličtiny na http://www.e-london.cz/cz/, kde získáte nejen potřebné zkušenosti, ale také budete s těmi nejlepšími a v moderním prostředí.
Vytvořeno: 22.7.2011 2:54:20 | Poslední odpověď: 14.9.2016 12:35:52

Odpovědi

Moderní výuka

Ahoj, čo tak angličtina bez biflování. Počuli ste už o tom niekto? Ja to skúšam a zatiaľ som spokojný
Vytvořeno: 22.6.2016 12:11:34 | Poslední odpověď: 14.9.2016 12:35:52

moderní výuka

Ahoj o kurzoch angličtina bez biflování som počul. Konkrétne mám od nich tento kurz: www.anglictina-bez-biflovania.sk/anglictina-pre-samoukov a celkom sa mi páči učím sa z neho každý deň. Určite ho môžem len odporúčať.
Vytvořeno: 14.9.2016 12:35:52 | Poslední odpověď: 14.9.2016 12:35:52
Inzerce
Jsem student Ostravské univerzity obor angličtina a nabízím doučování, překlady či tlumočení. Cena 100-150 Kč.
Hezký den. Poskytuji doučování angličtiny do úrovně C1. Vlastním certifikát CAE. Možno od 9 ráno do 18 hodin i víkend. Preferuji lekce o délce 60-90 minut
Nabízím individuální výuku za 240 Kč / 45 min. výuky u mne v Olomouci – Neředíně (dostupnost tramvají) nebo přes Skype. Jsem dlouholetý překladatel a tlumočník (němčina, angličtina a italština), ...
Nabízím individuální výuku anglického jazyka pro začátečníky i studenty různé úrovně. Absolvent pedagogické fakulty, obor učitelství anglického jazyka. Státní jazyková zkouška a mezinárodní jazyková zkouška FCE. Lekce jsou přizpůsobeny individuálním ...
Hledám učitele(lku) s výborným přízvukem, který bude konverzovat a nenásilně probírat látku ze ZŠ 2. a 4. třída. Chlapce je potřeba zaujmout hrami, písničkami (Abba, Queen atd.), a konverzovat pouze ...
optimalizace PageRank.cz