Vánoční dárky jazykové CD a DVD

New Horizons 2

Ahoj, nemá někdo doma učebnici New Horizons2 ?
Vytvořeno: 19.11.2012 21:34:05 | Poslední odpověď: 6.9.2016 19:15:59

Odpovědi

anglictina

Já mám pozitivní zkušenosti s angličtinou bez biflován
Vytvořeno: 31.5.2016 20:15:34 | Poslední odpověď: 31.5.2016 20:15:34

New Horizons 2

Zdravím, medzičasom si ju určo aj našiel ale aj tak našiel som ju na martinuse a zrejme hocikde inde sa dá zohnať http://www.martinus.sk/?uItem=180886 . Ja osobne už nepreferujem nejaké učebnice, myslím že skoro všetky sú zbytočné a nudné a neviem kedy a či vôbec zmením názor na to. Používam metódu Imitum a s tou som konečne spokojný http://www.anglictina-bez-biflovania.sk/anglictina-pre-asistentky-riaditelia/?a_box=y7x556ws
Vytvořeno: 19.6.2016 11:08:30 | Poslední odpověď: 6.9.2016 19:15:59

angličtina bez biflování

Ahoj ja mám taktiež super skúsenosť s kurzom od angličtiny bez biflování. Konkrétne mi pomohol tento kurz : www.anglictina-bez-biflovania.sk/anglictina-pre-uradnikov pri vybavovaní mailov v práci a podobne sú tam často používané frázy a v súvislostiach aby sa dobre pamätali.
Vytvořeno: 6.9.2016 19:15:59 | Poslední odpověď: 6.9.2016 19:15:59
Inzerce
Je mi 12 let a hledám někoho v mém věku, kdo mi si se mnou anglicky dopisoval. :) Abych se trochu zdokonalila v angličtině, taky nějak na úrovni 5-7 třída ...
Nabízím doučování angličtiny na všech úrovních, připravím k maturitě. Provádím i překlady z a do angličtiny včetně technických textů. Okres Frýdek-Místek
Výuku angličtiny nabízí profesorka UK Praha s 12 letou praxí v Anglii a USA: příprava ke státní zkoušce, maturitě, PET, FCE, CAE i běžná konverzace. Cena je za 2 vyučovací ...
Hello everyone! I am looking for someone who wants to learn Czech in exchange teaching me English. I am Czech student (21 years old) of medicine at university in ...
Online výuka angličtiny. Poslechy namluvené od rodilých mluvčích. Možnost zobrazení poslouchaného textu. Překlad, rozbor a vysvětlení správného použití důležitých slovíček a frází. Vhodné pro všechny úrovně od začátečníků po velmi ...
optimalizace PageRank.cz