Vánoční dárky jazykové CD a DVD

Abir

Dobrfd den, vaše stre1nka mě dost zaujala, jelkiož bych taky rada se sebou něco provedla. Měla jsem už několik pokusu, ale bohužel marnfdch. Potřebovala bych jasnfd plan co mam dělat a co me1m jist. Byla bych re1da za každou radu. Děkuji
Vytvořeno: 22.10.2012 11:28:15 | Poslední odpověď: 22.10.2012 11:28:15

Odpovědi

Inzerce
Lékařská angličtina pro doktory a zdravotníky. Nabízím kompletní vzdělání lékařské terminologie v anglickém jazyce. (lékařské konference,pracovní pohovor,příprava do zaměstnání,zkoušky). Možnost výuky přes Skype. Pro více informací mě neváhejte kontaktovat.
Je mi 13 let a hledám kamarádku na dopisování v anglickém jazyce. Možnost dopisování přes skype i poštou.
Studentka VŠ nabízí doučování anglického jazyka pro začátečníky a pokročilé. Zkušenosti s jednotlivci i skupinami, certifikát FCE. Cena : 100Kč/ hod.
nabízím překlady z Aj do Čj a naopak, pracuji na ŽL z home office, časově velmi dobře dostupná, tel. 721410486, bila.martina@seznam.cz
Nabízím doučování z AJ pro studenty SŠ a ZŠ. Jsem učitelem AJ na SŠ. Mám certifikát opravňující k hodnocení ústních maturit. Pobýval jsem v USA více jak čtvrt roku.
optimalizace PageRank.cz