Vánoční dárky jazykové CD a DVD

angličtina online - stránky s poslechem z angličtiny zdarma

Rád chodím na www.jetoboj.cz - jsou plné materiálů ke studiu angličtiny a všechno je zdarma. Já tam chodím hlavně kvůli poslechům z angličtiny..
Vytvořeno: 30.4.2013 4:40:25 | Poslední odpověď: 30.4.2013 4:40:25

Odpovědi

Inzerce
Dobrý den, hledám doučování angličtiny pro mého přítele, který potřebuje aspoň základy, aby se nějak domluvil v Anglii kvůli práci. Učí se rychle, ale potřebuje s některými věcmi poradit i od ...
Dobrý den, jsem zkušená vystudovaná lektorka angličtiny, praxe na gymnasiu, obchod.akademii, spolupráce s jazykovými školami v Praze, soukromá výuka a vlastní zážitkové víkendy angličtiny. Pracovala jsem mnoho let v zahraničí, ...
Hledám muže, který si chce dopisovat v AJ. Jsem totální začátečník s velkou chtí se učit.
Výuka a doučování angličtiny pro studenty různé úrovně nebo důsledné a systematické doučování žáků základní školy a střední školy. Specializace na učebnice Project, Chatterbox, Chit Chat, New Headway apod. Výuka ...
Nabízím doučování anglického jazyka ve Zlíně a blízském okolí, v úrovni začátečník až středně pokročilý, cena:150KČ/h,možnost i doučování ve firmách, certifikát v oboru a praxe se soukromým doučováním :)
optimalizace PageRank.cz