Vánoční dárky jazykové CD a DVD

Angličtina s rodilým mluvčím

Jsem spokojená a velice mi to pomáhá www.online-language.eu
Vytvořeno: 16.10.2012 16:13:59 | Poslední odpověď: 22.9.2016 12:05:28

Odpovědi

Angličtina s rodilým mluvčím

Ahoj, čo sa týka rodilých mluvčích, tak na nich je založený online program Imitum a je to fakt riadne dobré. Jedna z naj metód čo som vyskúšal. http://www.anglictina-bez-biflovania.sk/anglictina-pre-husakove-deti/?a_box=y7x556ws
Vytvořeno: 23.6.2016 10:02:06 | Poslední odpověď: 23.6.2016 10:02:06

angličtina s rodilým mluvčím

Ahoj mne pomáha pri učení tento online kurz: www.anglictina-bez-biflovania.sk/anglictina-pre-samoukov Je to pekne spracované a nebiflujete sa tam slovíčka ani gramatiku. Všetko je pekne v súvislostiach aby si to každí zapamätal. Často sa dá vybrať buď britského alebo Amerického rozprávača čo je tiež fajn
Vytvořeno: 22.9.2016 12:05:28 | Poslední odpověď: 22.9.2016 12:05:28
Inzerce
Pozor, nová služba speciálně pro Plzeň! Zprostředkujeme kontakt na kvalitní lektory angličtiny a dalších předmětů ZŠ a SŠ velmi rychle a hlavně naprosto bezplatně. Cena doučování 150 Kč/60 minut, dojíždění ...
Učitelka SŠ doučí angličtinu/němčinu v Jihlavě: konverzace, gramatika, získání nové slovní zásoby, příprava k maturitě, jazykovým zkouškám.
Nabízím individuální výuku angličtiny pro začátečníky.Učební materiál dle domluvy. Cena 150Kč/60min. Olomouc
Doučíme cokoliv - kdekoliv - kdykoliv a za rozumnou cenu jen 150 Kč / 60 minut. Projekt doučování již běží několik let v Brně a Praze, nyní startujeme i v Plzni. Máme ...
Nabízím individuální či skupinové doučování a výuku anglického jazyka pro děti i dospělé. Poskytuji i dojezd do místa Vašeho bydliště. Více informací o mě naleznete na mých internetových stránkách. Těším se na Vás.
optimalizace PageRank.cz