Vánoční dárky jazykové CD a DVD

English Steps Leeds so zľavou 30 EUR

Vrelo odporúčam jazykové pobyty cez English Steps Leeds.
http://www.englishsteps.co.uk
Poskytujú tiež možnosť získania 30 EURovej zľavy na pobyt. Stačí len pri registrácii použiť promo kód "SVOD"
Kto má záujem o zdokonalenie angličtiny, určite neváhajte, Leeds je krásne mesto a úroveň jazykového pobytu je na najvyššej úrovni.
Informácie sú aj na stránke www.facebook.com/englishstepsleeds
Vytvořeno: 30.5.2014 15:26:02 | Poslední odpověď: 19.11.2016 10:21:21

Odpovědi

ouyeah

Ahoj ja vrelo doporučujem tento kurz pre tých, čo sú radšej doma a z doma sa zdokonaľujú www.anglictina-bez-biflovani.cz/anglictina-pro-husakovy-deti :)
Vytvořeno: 19.11.2016 10:21:21 | Poslední odpověď: 19.11.2016 10:21:21
Inzerce
Nabízím doučování angličtiny a němčiny jak pro děti, tak dospělé. AJ učím všechny úrovně (ŽŠ, SŠ, VŠ), NJ začátečníky a mírně pokročilé. Mám pedagogické vzdělání, vysokoškolské státnice z anglistiky a ...
Nabízím individuální výuku za 240 Kč / 45 min. výuky u mne v Olomouci – Neředíně (dostupnost tramvají) nebo přes Skype. Jsem dlouholetý překladatel a tlumočník (němčina, angličtina a italština), ...
Jsem lektorka s praxí a nabízím doučování N a A v Přerově. 605585366
Lékařská angličtina pro doktory a zdravotníky. Nabízím kompletní vzdělání lékařské terminologie v anglickém jazyce. (lékařské konference,pracovní pohovor,příprava do zaměstnání,zkoušky). Možnost výuky přes Skype. Pro více informací mě neváhejte kontaktovat.
Doučujeme angličtinu žáky základních a středních škol dle jejich individuálních potřeb. V našem týmu jsou studenti a absolventi vysokých škol i zkušení kantoři s praxí. Výuka probíhá v příjemném prostředí ...
optimalizace PageRank.cz