Vánoční dárky jazykové CD a DVD

Intenzivní kurz AJ

Dobrý den,

může mi někdo doporučit intenzivní kurz AJ pro dospělé zaměřený hlavně na koverzaci? Všude je jen inzerce jazykových škol, ale ráda bych něco ozkoušeného. Děkuji.
Vytvořeno: 22.5.2013 10:57:38 | Poslední odpověď: 12.10.2016 10:33:09

Odpovědi

Intenzivní kurz Aj

Ahoj, neviem či by si bral aj online kurz...ale podľa mňa je super. Hovorený text počuješ aj vidíš a môžeš si ho pre seba aj zopakovať a vidíš aj preklad takže vieš o čo sa jedná. Môžeš si to vyskúšať zdarma a rozhodneš sa: http://www.anglictina-bez-biflovania.sk/anglictina-pre-husakove-deti/?a_box=y7x556ws
Vytvořeno: 7.7.2016 16:24:47 | Poslední odpověď: 7.7.2016 16:24:47

Výslovnosť

Ahoj presný tip na konverzáciu neviem dať. Ale takisto som sa stretol s kurzami od angličtiny bez biflovania a je tam super výslovnosť. Buď to dabuje native speaker alebo nejaký iný speaker na úrovni. Mnoho krát je tam aj slovo nadabované GB a Zámorská angličtina
Vytvořeno: 12.10.2016 10:33:09 | Poslední odpověď: 12.10.2016 10:33:09
Inzerce
Online výuka angličtiny. Zdarma ke stažení audio kurz ve formátu MP3 s více než 6 hodin poslechu zdarma. Lekce jsou vhodné pro začátečníky a mírně pokročilé
Nabízím doučování Aj, CH, M, Čj pro žáky základních a středních škol. Cena 100,- na hodinu.
TLC - Top Language Centre, s.r.o. is looking for new English teachers to hire. Locality: Brno and surrounding areas Our clients are international companies. We are looking for teachers that ...
Bojujete s angličtinou? Bojíte se mluvit? Máte zmatek v gramatice? Něco jiného? Pomůžu vám! Jsem lektor AJ a mám zkušenosti s individuálními a skupinovými lekcemi. Proč já? 1) Učím AJ ...
Po 30letém pobytu a práci v zahraničí nabízím kvalitní provedení technických i obecných překladů z/do angličtiny.
optimalizace PageRank.cz