Vánoční dárky jazykové CD a DVD

Nové téma

Formulář: FORUM - NOVÉ TÉMA

Inzerce
Nabízím doučování anglické konverzace přátelským způsobem: individuální, firemní, či online výuku, intenzivní jazykové kurzy před pracovním pohovorem, pobytem v zahraničí apod., klasické doučování angličtiny pro děti i dospělé, začátečníky či ...
Vysokoškolsky vzdělaný překladatel v lingvistickém oboru nabízí překlady z angličtiny do češtiny a naopak. Jsem držitelem certifikátu CAE a pracuji s profesionálním překladatelským softwarem Trados. Mám značné zkušenosti s překlady ...
Nabízím doučování anglického jazyka na úrovni ZŠ a SŠ. Dle dohody buď u vás doma, nebo u mě. Mám státní maturitu z anglického jazyka v základní i vyšší verzi. 150Kč/60min ...
Učitel anglického jazyka s více 8-letou praxí nabízí soukromé lekce pro úplné začátečníky až po pokročilé (A0-C1). Jsem absolventem Pedagogické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci. Odbornost mohu zaručit jazykovými certifikáty, ...
Rozvážeme Vám jazyk! Týdenní jazykové pobyty v ČR Mluvte anglicky za 6 dní! Kurzovné již od 4.999,- Kč Více jak 70h konverzace, témata volíte Vy. Jeden lektor/jeden klient = 100% ...
optimalizace PageRank.cz