Vánoční dárky jazykové CD a DVD

Anglicko-anglický výkladový slovník - který program je nejlepší?

Sháním opravdu dobrý Anglicko-anglický výkladový slovník do počítače. Máte někdo zkušenosti? Ráda bych investovala do osvědčené kvality. Předem děkuji za tipy. Jitka
Vytvořeno: 29.7.2011 19:04:06 | Poslední odpověď: 19.9.2016 17:51:33

Odpovědi

najlepšie programy

Ahoj, slovník ti neporadím, ale čo sa týka online programov tak doporučujem Imitum, začínam s ním a riadne sa mi to páči :) http://www.anglictina-bez-biflovania.sk/anglictina-pre-matky-na-materskej/?a_box=y7x556ws
Vytvořeno: 25.6.2016 12:51:04 | Poslední odpověď: 25.6.2016 12:51:04

Učenie angličtiny

Ahoj so slovníkmi mám skúsenosti ale neodporúčam ich. Určite sú fajn človek sa niečo naučí. Ale lepšie je učiť sa z kontextu. Angličtina bez biflovania má pekné kurzy pre tento účel.
Vytvořeno: 19.9.2016 17:51:33 | Poslední odpověď: 19.9.2016 17:51:33
Inzerce
Nabízím výuku francouzského a anglického jazyka od začátečníků po středně pokročilé. Český jazyk doučování žáků ZŠ, případně Čj pro cizince. Praha - Strašnice a blízké okolí (dostupnost ideálně do 40min od ...
Nabízím obchodní, ekonomické a právnické překlady z češtiny, ruštiny, běloruštiny do angličtiny a z angličtiny do ruštiny a běloruštiny. Překlady mezi ruštinou a angličtinou mohou také být v oborech: strojírenství, ...
Naučte se cizí jazyk přesně dle Vašich potřeb. Nabízíme individuální výuku angličtiny, němčiny a dalších cizích jazyků pro děti a dospělé s pečlivě vybranými lektory, kteří se přizpůsobí vašim požadavkům. ...
Vysokoškolsky vzdělaný překladatel v lingvistickém oboru nabízí překlady z angličtiny do češtiny a naopak. Jsem držitelem certifikátu CAE a pracuji s profesionálním překladatelským softwarem Trados. Mám značné zkušenosti s překlady ...
Nabízím výuku anglického a španělského jazyka v Opavě. Jsem absolventkou Ostravské Univerzity obor Anglický jazyk a literatura- Španělský jazyk a literatura a mám praxi ve výuce na ZŠ, SŠ i ...
optimalizace PageRank.cz